lulishtja ne Lezhe

Comments

Add a comment
  • olga on 2014-Oct-05 07:42:26 olga said

    Lulishtja jon e dashur... Aty ku kaluam momente te paharrueshme te femijerise ne kohet e zymte te komunizmit... Aty ku u genjyem duke munduar te kapim nje flutur te paarritur... Aty ky u fshyem nga bota qe na rrethonte... ku filluan te rrihnin per here te pare zemrat tone femijore..... Ne ballkonin tim kam mbjellur disa nga lulet e lulishtes time te dashur.... Por prap nuk eshte njesoj.....Shpresoj dhe enderroj qe kete vere te me jipet mundesia te shkoj prap tek lulishtja ime mbas 15 vjetesh...

Photo info

Popular tags

Random image